Pasākumi

OZOLNIEKU MŪZIKAS SKOLAS JAUNUMI

1. klases koncerts

Svarīgākais gada koncerts izskanējis – mūsu pirmās klases lielais koncerts “Turam īkšķi”! Liels gandarījums un un reizē arī satraukums kāpt uz lielās skatuves un muzicēt skatītāju priekšā, bet viņiem tas izdevās, priecājamies kopā ar viņiem, viņu vecākiem un skolotājiem!

8. marta koncerts

Smaids visa koncerta garumā! Tik pozitīvs un emocijām bagāts izskanējis Ozolnieku Mūzikas skolas 8. marta koncerts, kuru mūsu skolas puiši organizēja par godu Jums mīļās dāmas!

Lepojamies!

Konkurss Vispārējās klavierēs – apsveicam par uzdrīkstēšanos – Margrieta Sirvide, Anna Hofrāte, Renārs Brūniņš Rezultāti brīnišķīgi: Renāram 1.vieta C grupā Annai Atzinība B grupā Paldies skoltājām Antra Upeniece un Helga Gūtšmite Lepojamies!

Par mums

Misija

Profesionālās ievirzes mūzikas izglītības pieejamība Ozolniekos, kas sekmē bērnu spēju attīstību, lai kļūtu par garīgi bagātu, konkurētspējīgu, brīvu un atbildīgu kultūras cilvēku

Vīzija

Mūziku mācīties motivēti audzēkņi; profesionāli un radoši, uz tālākizglītību orientēti pedagogi; tehniski nodrošināta, psiholoģiski labvēlīga vide; ģimenes un sabiedrības atbalsts

Mērķis

Veidot izglītības ieguves procesu, kas sekmē brīvas un radošas personības veidošanos, kura prot pielietot iegūto pieredzi mūzikā un atbilstoši interesēm turpināt kultūrizglītību

Dzīve ir kā klavieres – tas, ko tu spēj no viņām dabūt ārā ir atkarīgs no tā kā tu tās spēlē!

Evita Jurāne

Direktores vietniece

Muzicēšanas prieks ir neizsmeļams enerģijas avots manā dzīvē. Pateicoties mūzikai esmu apceļojusi pasauli, iepazinusi interesantus cilvēkus, noticējusi pati sev.

Edīte Brūniņa

Direktore

Dzīve ir kā ceļojums, kas jāpiedzīvo, nevis problēma, kas jāatrisina.

Dita Mūrniece

Direktores vietniece

Seko Ozolnieku Mūzikas skolai sociālajos tīklos!