Mūsu komanda

Mēs esam Ozolnieku Mūzikas skola – draudzīgi, pozitīvi un mūzikas prieka pilni!
Mūs raksturo atbalsts un atsaucība, kā arī profesionalitāte un radošums.

Ozolnieku Mūzikas skolas Administrācijas un pasniedzēju kopbilde

Administrācija

Direktore

Edīte Brūniņa

pieņemšana klātienē iepriekš vienojoties

Muzicēšanas prieks ir neizsmeļams enerģijas avots manā dzīvē. Pateicoties mūzikai esmu apceļojusi pasauli, iepazinusi interesantus cilvēkus, noticējusi pati sev.

Lietvede

Margita Veinberga

Darba laiks: Pirmdiena 9:00-16:00, Otrdiena 9.00-17.00, Ceturtdiena 9.00-17.00, Piektdiena 9.00-16.00

Direktores vietniece mācību darbā, klavierspēles skolotāja

Evita Jurāne

Mūzika- tā ir valoda ar kuru tu spēsi uzrunāt ikvienu!

Pedagogi

Antra Upeniece

Palīdzi citiem sasniegt viņu sapņus, un Tu sasniegsi savējos.

Inita Mangale

Saule karstiem pirkstiem piesit pa taustiņam pļavas zaļajā klaviatūrā; tajās vietās gundegas iedegas, un tie, kas prot lasīt notis, var izdziedāt dziesmu. / M.Zālīte. /

Helga Gūtšmite

Laiks var būt tavs draugs vai ienaidnieks. Tāpēc būsim radoši, izmantosim to savai pilnveidei!

Dina Tauriņa

Par darbu nerunāt, bet darīt! Ielikt ikvienā, pat vismazākajā darbiņā visas savas zināšanas, izdomu un degsmi, jo tikai tad sasniegtais rezultāts sniegs prieku un gandarījumu sev un citiem!

Akordeona spēles skolotāja

Anta Puķīte

Ar visu skaisto un labo jāprot dalīties. Tad muzicēšana un arī pati dzīve kļūst košāka un interesantāka.

Vijoles spēles skolotāja

Maija Andersone

Mūzika iedvesmo, mūzika mierina, tā iepriecina, tā dziedina. Ar mūziku varam izstāstīt to, kam vārdu pietrūkst.

Vijoles spēles skolotāja

Guna Jegorova

Priecīgos vai skumjos brīžos paņem savu vijolīti un dodies kaut uz pasaules malu, jo mūzikas valodu saprot visur!

Čella spēles skolotāja

Agnija Lānso

Mūzika ir kā sava veida terapija dvēselei. Rodi un radi prieku tajā, ko mācies un atskaņo!

Saksofona spēles skolotājs

Alberts Kekļa

Viss dzīvē mainās, tikai mūzika ir mūžīga...

Saksofona spēles skolotāja

Anete Vītoliņa

Ir svarīgi gribēt - gribēt iemācīties, izzināt, sasniegt, darīt... un svarīgi ir atcerēties, ka katrs ieguldītais darbiņš agrāk vai vēlāk nes rezultātu, lai arī cik ilgu laiku tas prasītu. Pieļautās kļūdas nevajag pārdzīvot, bet gan no tām mācīties! Smaids rada smaidu!

Trompetes un eifonija spēles skolotājs

Vilnis Dumpis

Ja mācies angļu, vācu, franču vai krievu valodu, tad iemācies arī mūzikas valodu!

Flautas spēles skolotāja

Kerolaina Bula

Flauta ir tava burvju nūjiņa. Tu esi burvis. Koncerts ir tā svētā vieta, kur kā mazi bērni,tā arī sirmas galvas var radīt brīnumu lietas un pastāvēt blakus, darot vienu un to pašu, darot to no sirds un darot to,lai padarītu pasauli mazliet labāku un skaistāku.

Sitaminstrumentu spēles skolotājs

Markuss Šīmanis

Mūzika mūs attīra un pamodina mūsu sirdis, dod jaunus spēkus un ļauj ieraudzīt pasauli jaunās krāsās! Mūzika ir dzīves stils, kuru dzīvoju!

Sitaminstrumentu spēles skolotājs

Mareks Alksnis

Mūzika var mainīt pasauli, jo tā var mainīt cilvēkus.

Solfedžo skolotāja

Līva Pārupe

Mūzika var mainīt pasauli, jo tā var mainīt cilvēku.

Mūzikas literatūras skolotāja

Rūta Bergmane

Mūzika ir pasaule, kurā ikviens var atrast sev vietu, to izpildot vai klausoties. Un pats svarīgākais ir muzicētprieks! Lai tas, ko darām, sagādā prieku gan mums, gan klausītājiem!

Solfedžo, mūzikas literatūras skolotāja

Marita Caune

Mūzikas valodas prasme atver jaunu pasauli! Izvēlies šo piedzīvojumu!