Sasniegumi

2020./2021. mācību gads

Nr. pk. Konkurss, olimpiāde utt. Sasniegumi Datums Organizētājs
1. Starptautiskais bērnu un jauniešu džeza mūzikas konkurss “PLAY – IMPROVISE” 

III vieta – Paula Ezermane,          7. saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

22.11.2020 Plunģes Mykolo Oginskio MS
2. XI Starptautiskais bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu solistu un  ansambļu konkurss “Pavasario trimitai” 2021” Lietuvā. 

III vieta – Paula Ezermane, 7.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

I vieta – Renārs Brūniņš,         5.trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece.

31.03.2021 Plunģes Mykolo Oginskio MS
3. IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Flautas spēles audzēkņiem 

Atzinības raksts – Emīlija Grieta Bumbiere,              2. flautas klase, skolotāja Kerolaina Bula, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

26.04.2021

 

Ulbrokas MMS
4. X Starptautiskais Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem “Ozolnieki 2021” 

III vieta – Raitis Čičinskis,                4. saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

II vieta – Renārs Brūniņš,                  5. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece.

III vieta – Paula Ezermane,              7. saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

7.05.2021 Ozolnieku MS
5. Starptautiskais akordeona spēles konkurss “Concord of sounds”

II vieta Līva Solovjakova,          2. akordeona klase, skolotāja Anta Puķīte.

16.-20.05.2021  Mārupes MMS
6. I Starptautiskais instrumentspēles konkurss “El Gran Astor” Kazahstānā.

 

I vieta – Renārs Brūniņš,                  5. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis.

Gran Prix – Alise Vācere,           5. klavieru klase, skolotāja Antra Upeniece.

Gran Prix – Paula Ezermane,           7. saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa.

20.05.2021. Nur-Sultan, Kazahstāna
7. XXV Starptautiskais jauno mūziķu konkurss “Sigulda 2021” 

Atzinības raksts – Alise Vācere,         

 5. klavieru klase, skolotāja Antra Upeniece.

Atzinības raksts – Renārs Brūniņš,                 5. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece.

24.05.2021 Siguldas MMS Baltais flīģelis
8. Konkurss– koncertcikls “Talants Latvijai” fināls 

 

II vieta Alise Vācere,                      5. klavieru klase, skolotāja Antra Upeniece.

III vieta – Renārs Brūniņš,    5. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis.

24.05.2021 RLBN
9. Jauno mūziķu un mākslinieku konkurss Stīgo radi Bolderājā!

 

III vieta – Margrieta Sirvide,                       3. vijoles klase, skolotāja Maija Andersone, koncertmeistare Helga Gūtšmite.

07.06.2021 Bolderājas MMS
10. I Starptautiskais Lietuvas – Latvijas klavierspēles festivāls-konkurss “Musical Bridges” 

II vieta – Alise Vācere,                      5. klavieru klase, skolotāja Antra Upeniece.

2.-3.06.2021.  Lietuva

Sasniegumi citos mācību gados