8. maijā Ozolnieku Mūzikas skolā izskanēja XV Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem “Ozolnieki 2026” — diena, kurā mūzika vienoja talantīgus jauniešus, pedagogus un klausītājus no dažādām skolām un pilsētām.
Konkursā valdīja ne tikai azarts un atbildība, bet arī patiess prieks par muzicēšanu, drosmi kāpt uz skatuves un dalīties savā talantā. Katrs priekšnesums bija apliecinājums neatlaidīgam darbam, pacietībai un mīlestībai pret mūziku.
Šogad konkursā piedalījās 61 dalībnieks no 24 Latvijas un Lietuvas skolām. I grupā – 31 dalībnieks, II grupā – 19 dalībnieki, III gurpā 11 dalībnieki. Kopumā 32 saksofoni, 12 trompetes, 8 eifoniji, 5 klarnetes, 3 tromboni, 1 tuba.
Pa visiem 15 konkursa gadiem tajā piedalījušies vairāk nekā 1200 dalībnieki.
TIEKAMIES NĀKAMAJĀ GADĀ – OZOLNIEKI 2027!





