Mūsu vide

Āra teritorija

Atrašanās vieta

Ozolnieku Mūzikas skola atrodas izdevīgā, ērti sasniedzamā vietā – blakus šosejai Jelgava-Rīga, ar zaļo iekšpagalma pļaviņu,  tuvu autobusa pieturām un netālu no Ozolnieku dzelzceļa stacijas. Pie skolas ir velosipēdu novietnes un autostāvvieta, uz skolu kursē skolēnu autobuss no Ozolnieku vidusskolas.
Skolas adrese – Rīgas iela 23, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Jelgavas novads, LV-3018

Pļaviņa pie skolas

Ozolnieku Mūzikas skola siltajos laika apstākļos rīko dažādus pasākumus pie skolas pļaviņā – 1.septembra, mācību gada noslēguma un  vasaras radošās prakses koncertus.

Ceriņu dārzs

Ozolnieku Mūzikas skolas āra teritorijas īpašais lepnums ir skolas absolventu ceriņu dārzs, kas apskatāms pie skolas galvenās ieejas.
Ik gadu absolvējot skolu, audzēkņi skolai dāvina un iestāda ceriņu, tā veidojot pie skolas skaistu un sakoptu vidi.

Telpas

Mācību telpas

Mūzikas skolā darbojas “atvērtās skolas” princips – mācību telpas ir ar stiklotām durvīm – esam redzami un dzirdami!

Koncertzāles

Skola darbojas 1939. gadā celtā Ozolnieku Tautas nama 1. stāvā. Publiskiem koncertiem un pasākumiem tiek izmantota Lielā zāle 2. stāvā ar 180 skatītāju vietām un labu akustiku.
Mācību koncerti un klases vakari notiek skolas kamerzālē ar 60 vietām.