Ar krāšņu koncertu, kas veltīts ne tikai mācību gada noslēgumam, bet arī Latvijas hokeja izlases bronzas medaļai noslēdzies šis 2022./2023. mācību gads!

Šis koncerts bija īpašs, jo uz skatuves kāpa tikai Ozolnieku Mūzikas skolas kolektīvi, sveicām šī mācību gada teicamniekus, konkursu laureātus, skolotājus un personālu.  Tika sveikti arī Ozolnieku Mūzikas skolas Gada audzēkņi 2023, šogad:

Gada audzēkne 2023 – Emma Zixuas Yang (par teicamiem sasniegumiem un aktīvu dalību konkursos)

Gada audzēkne 2023 – Gundega Sirvide (par izcilām sekmēm)

…un bez pārsteigumiem neiztikt, Gada skolotāja 2023 – Antra Upeniece (pēc audzēkņu balsojuma).

Pirmo reizi Ozolnieku Mūzikas skolas vēsturē notika arī izstāde, kuras dalībnieki bija mūsu skolas radošie audzēkņi un darbinieki!

Paldies koncerta organizatoriem, pieteicējām Annai Hofrātei un Hertai Ozolai, izstādes dalībniekiem, kā arī visiem skolotājiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu ne tikai koncertā, bet visā mācību gadā.

Lai saulaina vasara, tiekamies vasaras radošajā praksē!

 

Vairāk foto: Ozolnieku Mūzikas skolas galerijā