Mācību gada atklāšana 01.09.2023.

1. septembrī, Ozolnieku Mūzikas skolā izskanēja 2023./2024. mācību gada atklāšanas pasākums.

Īpaši sveicām mūsu skolas 1. klases audzēkņus, kuri ar šo mācību gadu pievienojušies Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu pulkam.

Tāpat priecājamies sveikt mūsu kolektīvā jaunos skolotājus:

saksofona spēlē Guntis Majevskis

eifonija spēlē Armands Ozols

akordeona spēlē Agate Paštore

Lai visiem radošs, jaudīgs, skanīgs un zinībām pilns jaunais mācību gads! 🎼

Izlaidums 03.06.2023.

Ozolnieku Mūzikas skolas 2023. gada izlaidums! Šogad 2023. gada 3. jūnijā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību ieguva 8 audzēkņi – Klavierspēles, vijoles spēles, čella spēles, trompetes spēles, flautas spēles, saksofona spēles izglītības programmās. Apsveicam visus un novēlam saglabāt muzicēšanas prieku un izdošanos tālākajās gaitās! Paldies visiem vecākiem un skolotājiem par atbalstu visos mācību gados!

Mācību gada noslēguma koncerts 29.05.2023.

Ar krāšņu koncertu, kas veltīts ne tikai mācību gada noslēgumam, bet arī Latvijas Valsts hokeja izlases bronzas medaļai noslēdzies šis 2022./2023. mācību gads! 🇱🇻

Šis koncerts bija īpašs, jo uz skatuves kāpa tikai Ozolnieku Mūzikas skolas kolektīvi, sveicām šī mācību gada teicamniekus, konkursu laureātus, skolotājus un personālu. 🎶

Tika sveikti arī Ozolnieku Mūzikas skolas Gada audzēkņi 2023, šogad:

Gada audzēkne 2023 – Emma Zixuas Yang (par teicamiem sasniegumiem un aktīvu dalību konkursos)

Gada audzēkne 2023 – Gundega Sirvide (par izcilām sekmēm)

…un bez pārsteigumiem neiztikt,

Gada skolotāja 2023 – Antra Upeniece (pēc audzēkņu balsojuma).

Pirmo reizi Ozolnieku Mūzikas skolas vēsturē notika arī izstāde, kuras dalībnieki bija mūsu skolas radošie audzēkņi un darbinieki!

Paldies koncerta organizatoriem, pieteicējām Annai Hofrātei un Hertai Ozolai, izstādes dalībniekiem, kā arī visiem skolotājiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu ne tikai koncertā, bet visā mācību gadā.

Lai saulaina vasara, tiekamies vasaras radošajā praksē!

Ozolnieki 2023 12.05.2023.

NOSLĒDZIES XII Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem OZOLNIEKI 2023 🎶

Gandarījums par paveikto darbu, pozitīvas emocijas gan pašiem, gan dalībniekiem un viesiem!

Konkursā šogad piedalījās 73 dalībnieki no 32 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolām saksofona, trompetes, eifonija, klarnetes, kā arī trombona, fagota un mežraga spēlē un žūrija piešķīra:

I grupā – sešas III vietas, astoņas II vietas un četras I vietas

II grupā – piecas III vietas, sešas II vietas un trīs I vietas

III grupā – vienu III vietu, trīs II vietas, divas I vietas un Grand Prix!

Paldies konkursa žūrijai Artūras Urniežius, Lauris Amantovs, Indriķis Veitners, Katrīna Kivleniece – Cābule, Ieva Sloka, Guntis Supe, Maigonis Makars!

Vēlreiz sveicam visus laureātus un lielā Grand Prix ieguvēju Artu Anšmiti, skolotājs Uldis Folkbergs, Engures Mūzikas un mākslas skola👏

Paldies Elvas Mūzikas skolas saksofonu trio un Tiit Veigel par izjusto un muzikālo sniegumu noslēguma koncertā!

Bez pārsteigumiem neiztikt – šogad pirmo reizi konkursa vēsturē apbalvojām arī konkursa labāko koncertmeistari – Maiju Lūkinu, Limbažu Mūzikas un mākslas skola!

Konkursā startēja arī 7 Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņi, priecājamies par viņu panākumiem:

II vieta – Krišjānis Kviesītis, 4. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece

II vieta – Ārons Vītiņš, 3. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece

II vieta – Markuss Jēkabsons, 6. trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece

III vieta – Elza Portnaja, 1. saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Helga Gūtšmite

Paldies visiem skolotājiem un koncertmeistariem par ieguldīto darbu un visiem labajiem vārdiem, kurus saņēmām par konkursu un tā norisi! 💚

Tiekamies nākošajā gadā konkursā OZOLNIEKI 2024 !!! 🎶