XI Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem OZOLNIEKI 2022

Konkurss notiek 2022.gada 13.maijā attālināti

Konkursa dalībnieku nemontētu video ierakstu un pieteikumus jāiesūta līdz 2022.gada 6. maijam uz e-pastu:  ozolniekums@jelgavasnovads.lv

Ozolnieki_2022_nolikums

Ozolnieki_2022_pieteikums

Mazpilsētu un lauku Mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss OZOLNIEKI

2021. gadā svinēja savu 10 gadu jubileju

Pirmais konkurss notiek 2011.gadā un pulcina 43 dalībnieku no 12 mūzikas skolām.

Gadu gaitā dalībnieku skaits pieaug un 2016.gadā sasniedzot 115 jauno pūšaminstrumentu solistu skaitu klātienē, tiek pieņemts lēmums turpmāk konkursu organizēt bez flautas spēles audzēkņiem.  Konkurss Ozolniekos turpina pulcināt jaunos trompetistus, saksofonistus, klarnetistus, trombonistus, eifonistus u.c. pūšaminstrumentālistus no Latvijas un citām valstīm.

2018. gadā konkursā piedalās arī jaunie mūziķi no Lietuvas, 2019.gadā piepulcējas Krievijas pārstāvji.

2019. gadā konkursā piedalās 45 dalībnieki no 26 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolām.

Desmit gadu laikā konkursā piedalījušies 699 dalībnieki no 72 skolām, bērnus konkursam gatavojuši 218 skolotāji un 206 koncertmeistari.

Konkursa mērķis ir veidot draudzīgu atmosfēru un iespēju piedalīties konkursā lauku un mazpilsētu mūzikas skolu audzēkņiem.

Konkusa OZOLNIEKI 10 gadu jubilejas koncerts ar žūrijas vērtējumiem un Laura Amantova Jazz Quartett: