Daudz un dažādi notikumi jau notikuši un vēl tikai priekšā darbīgajā aprīļa mēnesī.

Aprīli iesākām ar 1. klašu Joku dienas koncertu 3. aprīlī. Daudz pozitīvu emociju, muzicēšanas prieks un joki visa koncerta garumā.

Aprīlis atnesa arī skaistu un muzikālu mūsu akordeona spēles skolotājas Antas Puķītes solo koncertu.

Ozolnieku Mūzikas skolas Džeza orķestrim bija iespēja piedalīties MASTU KVARTĀLA sezonas atklāšanas pasākumā.

Un pa vidam skaistiem un krāšņiem koncertiem mūsu skolas audzēkņi guvuši panākumus vairākos konkursos:

XI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu 2.- 4. klašu pianistu konkursa laureātes

Emmai Zishuas Yang – I vieta 2.klašu grupā

Emīlijai Strautniecei – III vieta 4.klašu grupā

Konkursa WIND STARS 2023 laureāti

Sofija Stankus (marimba) -II vieta

Vokāli instrumentālais ansamblis – II vieta

Džeza orķestris – II vieta

Starptautiskajā konkursā “Creativas” Spānijā laureāti

Raitis Čičinskis un Līva Baiba – II vieta

Tik darbīgs ir bijis aprīlis mūsu skolas skolotājiem un audzēkņiem! 🙂

Vēl pāris koncerti un konkursi aprīlī un gatavosimies maijam, kas kā zināms ir ļoti svarīgs mēnesis, ne tikai konkursi un koncerti, bet arī gatavošanās svarīgiem mācību pārbaudījumiem!