Konkurss OZOLNIEKI 2022 ir noslēdzies🎷🎺

Šogad XI Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem pulcinājis rekordlielu dalībnieku skaitu – 91 konkursanti no 41 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas skolām.

Īpaši priecājamies par pārstāvēto instrumentu daudzveidību – saksofons, klarnete, trompete, trombons, eifonijs, tuba, fagots, mežrags.

Konkursu vērtē žūrija – izpildītājmākslinieki, orķestranti, diriģenti, skolotāji – Lauris Amantovs, Katrīna Kivleniece – Cābule, Maigonis Makars, Ieva Sloka, Guntis Supe, Māra Lemken.

Paldies visiem XI Starptautiskā mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursa Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem OZOLNIEKI 2022 dalībniekiem un skolotājiem par ieguldīto darbu, vecākiem un skolas vadībai par atbalstu un motivēšanu!
🎵 Konkursa žūrija, izvērtējot visu grupu dalībniekus, ir piešķīrusi 6 zelta, 11 sudraba un 14 bronzas medaļas. Sveicam visus godalgoto vietu ieguvējus!
🎵 Ozolnieku Mūzikas skolu konkursā pārstāvēja 7 audzēkņi. Priecājamies par mūsu laureātiem:
Renārs Brūniņš (trompete) – I vieta II grupā
Līva Baiba (saksofons) – III vieta II grupā