• Apsveicam!!!

  Apsveicam!!!

  2022./2023. mācību gada izskaņā vēl viens pierādījums tam, ka Ozolnieku Mūzikas skolā mācās ļoti talantīgi bērni. Apsveicam 2. klavieru klases audzēkni Emmu Zixuas Yang ar iegūto platīna balvu Kembridžas mūzikas konkursā Lielbritānijā! Paldies skolotājai Antrai Upeniecei par ieguldīto darbu! Lai saulaina vasara!

  Read More

 • Pieredzes apmaiņa

  Pieredzes apmaiņa

  Ozolnieku Mūzikas skolas teorētisko priekšmetu pedagogi smēlās jaunu pieredzi un radošu iedvesmu sofedžo nodarbībām Bauskas Mūzikas un mākslas skolā. Paldies Ieva Udre!

  Read More

 • Izlaidums

  Izlaidums

  Ozolnieku Mūzikas skolas 2023. gada izlaidums! Šogad 2023. gada 3. jūnijā apliecības par profesionālās ievirzes izglītību ieguva 8 audzēkņi – Klavierspēles, vijoles spēles, čella spēles, trompetes spēles, flautas spēles, saksofona spēles izglītības programmās. Apsveicam visus un novēlam saglabāt muzicēšanas prieku un izdošanos tālākajās gaitās! Paldies visiem vecākiem un skolotājiem par atbalstu visos mācību gados!

  Read More

 • Mācību gads noslēdzies

  Mācību gads noslēdzies

  Ar krāšņu koncertu, kas veltīts ne tikai mācību gada noslēgumam, bet arī Latvijas hokeja izlases bronzas medaļai noslēdzies šis 2022./2023. mācību gads! Šis koncerts bija īpašs, jo uz skatuves kāpa tikai Ozolnieku Mūzikas skolas kolektīvi, sveicām šī mācību gada teicamniekus, konkursu laureātus, skolotājus un personālu.  Tika sveikti arī Ozolnieku Mūzikas skolas Gada audzēkņi 2023, šogad:…

  Read More

 • Uzņemšana

  Uzņemšana

  Sākam jauno audzēkņu uzņemšanu mācībām Ozolnieku Mūzikas skolā! Nāc mācīties pie mums! Uzņemšanas konsultācija 31. maijā 18:00. Iestājpārbaudījumi 5. – 7. jūnijs, iepriekš piesakoties pa tālruni 20024900. Sīkāka informācija – https://www.ozolniekumuzikasskola.lv/…/uznemsanas-kartiba/

  Read More